O FIRMIE

Interesuje Was profesjonalny kurs prawa jazdy w miłej i przyjaznej atmosferze?

Jeśli tak, to trafiliście w doskonałe miejsce!

Szkoleniami zajmujemy się już od ponad 22 lat i mamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie.
Przez cały ten czas wypracowaliśmy własne metody nauczania, dzięki którym jesteśmy w ścisłej czołówce krakowskich ośrodków szkolenia kierowców pod wzgledem zdawalności, co potwierdzają wszystkie prowadzone do tej pory rankingi.

Oferujemy Państwu kursy prawa jazdy, dostosowane do indywiduanych potrzeb kursanta.Szkolenia na naszych kursach prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu możemy poświęcić dużo więcej czasu ,każdemu z naszych kursantów.Specjalizujemy się w szkoleniach podstawowych kat AM,A1,A2,A,B oraz doszkalaniu osób mających już prawo jazdy na pojazdach firmowych lub własnych naszych klientów.Prowadzimy szkolenia dokształcające teoretyczne i praktyczne. JOKER to krakowski ośrodek szkolenia kierowców, w którym nauka jazdy będzie sprawiać Wam przyjemność, a zdanie egzaminu na prawo jazdy nie będzie problemem.
Nasi instruktorzy to wybrana grupa najlepszych fachowców z tej dziedziny, solidni, zaangażowani i cierpliwi.
Dzięki ich cierpliwości, wiedzy i umiejętnościom nasi kursanci nie mają problemów ze zdaniem egzaminu państwowego.

Ich doświadczenie oraz podejście dydaktyczne pozwala na dostosowanie toku nauki do indywidualnych predyspozycji i potrzeb Klienta.

Wiemy, jak bardzo chcesz jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące są dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Każdy z nas był kiedyś w Twojej sytuacji.
Rozumiemy to! Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Ciebie stresujący.

Szkolenie praktyczne odbywa się na samochodach i motocyklach takich samych jak na egzaminie państwowym


                                             SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 JOKER OSK Kraków, ul. Rusznikarska 12  - Prawo Jazdy    |      jokerszkola@vp.pl      |      tel. 501 414 052, 12 632 88 32 /11-16/joker.krakow.pl